Kullanım Koşulları

Something went wrong. Please try again later...

Güncelleme 23.8.2019

Hoş geldiniz. Corteva Agriscience™ (“Corteva,” “Şirket,” “Biz” veya “Bize”) bu web sitesini size aşağıdaki hükümlere ve koşullara ("Koşullar") göre sunar. Bu Koşullara yetkili bağlantı içeren herhangi bir web sitesine (her biri bir "Site") erişerek veya bunları kullanarak, bir hesap açarak veya Site aracılığıyla mevcut veya etkin olan herhangi bir içeriğe, bilgiye, ürüne, hizmete, özelliğe veya kaynağa (Site ile birlikte “Hizmetler”) erişip bunları kullandığınızda bu Koşulları kabul etmiş olursunuz. Bu Koşullar sizinle bir yasal sözleşmeyi oluşturur.  Bu Koşulları kabul etmiyorsanız Hizmetleri kullanmayın.

Kullanım Koşulları Güncellemeleri

Corteva Agriscience™ bu metni güncelleyerek haber vermeksizin herhangi bir zamanda bu Koşullarda değişiklik yapabilir. Bu değişikliklerin ardından hizmetleri kullanmaya devam etmeniz durumunda güncellenen Koşulları kabul ettiğiniz varsayılacaktır.

Gizlilik

Corteva Agriscience™ kişisel bilgilerin korunması konusunda kendini adamış durumdadır.  Corteva'nın Hizmetler aracılığıyla sizinle ilgili kişisel bilgileri topladığı ölçüde, bu bilgileri kullanımımız https://www.corteva.com.tr/gizlilik.html adresinde bulunabilecek Corteva Gizlilik Politikası’na tabidir.

Ek Koşullar ve Üçüncü Taraf Koşulları

Hizmetleri kullanımınız ayrıca, bu Sözleşme'ye referans olarak dahil edilen Hizmetler (“Ek Koşullar”) üzerine ayrı ayrı sunduğumuz ek şartlara, koşullara ve politikalara da tabidir.  Hizmetlerimizden erişilebilen bazı özellikler ve araçlar, bizden farklı olan kendi ayrı Hizmet Şartları (“Üçüncü Taraf Koşulları”) uyarınca üçüncü taraf hizmet sağlayanları tarafından sunulmaktadır.  Lütfen bu özellikleri ve araçları kullanmadan önce Üçüncü Taraf Koşullarını dikkatlice inceleyin.  Bu tür üçüncü taraf özellikleri ve araçlarını kullanarak, üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarla ilişkileriniz için geçerli Üçüncü Taraf Koşullarına tabi olduğunu kabul edersiniz.

Kullanıcı Adları, Parolalar ve Hesaplar

Hizmetler için bir hesaba ("Hesap") kaydolduğunuzda, kayıt formunda istenen bilgileri ("Kayıt Verileri") yalnızca doğru, gerçek, güncel ve eksiksiz şekilde vermeyi ve bilgilerin değişmesi veya yanlış ya da eksik olduğunu fark etmeniz durumunda Kayıt Verilerini derhal güncelleyeceğinizi kabul edersiniz. Hizmetleri kullanmanızın herhangi bir yasaya göre yasak olmadığını ve Hesabınız altında gerçekleşen tüm etkinliklerden sizin sorumlu olacağınızı beyan edersiniz. Küçükler ve diğer yetkisiz kullanıcılar tarafından kullanımını kısıtlamak için Hesabınızı izlemeyi ve kullanıcı adınızı veya parolanızı kimseyle paylaşmamayı kabul edersiniz. Ayrıca, parolanızın herhangi bir yetkisiz kullanımı veya Hesabınızın güvenliğinin ihlal edildiği durumlarda Corteva Agriscience™ tarafını derhal bilgilendirmeyi ve her oturumun sonunda Hesabınızdan çıkmayı kabul edersiniz. Sahte kimlik veya takma ad kullanarak bir hesap oluşturmamayı veya daha önce herhangi bir Hizmeti kullanmanızın yasaklanmadığını kabul edersiniz. Ayrıca, aynı Corteva hizmeti için herhangi bir zamanda birden fazla Hesabınız olmayacağınızı da kabul edersiniz. Corteva Agriscience™, herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi bir kullanıcı adını silme veya geri alma hakkını saklı tutar. Hesabınız ile ilgili hiçbir sahipliğinizin veya başka hiçbir mülkiyet menfaatinizin olmadığını ve Hesabınızla ilgili tüm hakların Corteva Agriscience™ yararına ve tarafına ait olduğunu ve bunları kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

Kullanım Kısıtlamaları

Bu Koşullarda size verilen haklar aşağıdaki kısıtlamalara tabidir: (a) Hizmetleri veya Hizmetlerin herhangi bir bölümü için lisans veremez, satamaz, kiralayamaz, devredemez, atayamaz, çoğaltamaz, dağıtamaz, barındıramaz veya ticari olarak kullanamazsınız; (b) Corteva'nın herhangi bir ticari markasını, logosunu veya Hizmetlerini (resimler, metinler, sayfa düzeni veya biçimleri dahil) dahil etmek için çerçeveleme tekniklerini kullanamazsınız; (c) Corteva'nın adını veya ticari markalarını kullanarak herhangi bir meta etiket veya başka "gizli metin" kullanamazsınız; (d) yukarıdaki kısıtlamaların yürürlükteki yasalarla açıkça yasaklanmadığı durumlar dışında, Hizmetlerin hiçbir bölümünü değiştiremez, tercüme edemez, uyarlayamaz, birleştiremez, türev işlerini yapamaz, bölümlerine ayıramaz, derleyemez, ters derleyemez veya ters mühendislik yapamazsınız; (e) herhangi bir manuel veya otomatik yazılım, cihaz veya başka işlemler (örümcekler, robotlar, kazıyıcılar, tarayıcılar, avatarlar, veri madenciliği araçları veya benzeri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) "scrape" kullanmayacak veya Hizmetler'den veri indirmeyeceksiniz (genel arama motorlarının operatörlerine, Siteden materyalleri kopyalamak için yalnızca örümceklerin kullanımına açık, ancak bu tür materyallerin önbelleklerini veya arşivlerini değil, herkese açık olarak aranabilir indeksleri oluşturmak için gerekli olanları kullanma izni verdiğimiz durumlarda haricinde); (f) benzer veya rekabetçi bir web sitesi, uygulama veya hizmet oluşturmak için Hizmetlere erişemezsiniz; (g) burada açıkça belirtilmediği sürece, Hizmetlerin hiçbir kısmı herhangi bir şekilde veya herhangi bir yolla kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz, indirilemez, gösterilemez, iletilemez veya aktarılamaz; (h) Hizmetlerin üzerinde veya Hizmetlerde yer alan herhangi bir telif hakkı bildirimini veya diğer mülkiyet işaretini kaldırmayacaksınız veya imha etmeyeceksiniz; (i) Hizmetlerin düzgün işleyişine müdahale etmeyecek veya karışmayacak veya Hizmetleri bu Koşullarda açıkça izin verilmeyen herhangi bir şekilde kullanmayacaksınız; ve (j) Hizmetlere virüs, solucan veya benzeri zararlı kodlar getirerek ilgili güvenlik özelliklerini ihlal etmek veya ihlal etmeye çalışmak veya diğer herhangi bir kullanıcı, ana bilgisayar veya ağ tarafından Hizmetleri aşırı yükleme, "taşma", "spam gönderme", "posta bombalama" veya Hizmetlerde "çökme" de dahil olmak üzere Hizmetlere müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek dahil olmak üzere Hizmetlerimize zarar vermeye çalışmayacaksınız. Hizmetlerin yetkisiz kullanımı, bu Sözleşme uyarınca Corteva tarafından verilen lisansları fesheder.

Corteva Agriscience™ Sitedeki paylaşımlarınızı veya diğer faaliyetlerinizi rutin olarak izlememektedir, ancak bu hakkını da saklı tutmaktadır. Ancak Corteva Agriscience™, Sitenin veya Hizmetlerinin kötüye kullanıldığını fark ederse Corteva Agriscience™ kendi takdirine göre istediği uygun adımları atarak bu duruma müdahale eder. Corteva Agriscience™'ın yasa dışı sayılabilecek fiilleri ve bu yöndeki bir davranışla ilgili aldığı her türlü ihbarı emniyet birimlerine bildirme hakkının olacağını kabul etmektesiniz. Talep edilmesi halinde, internet üzerinde yasa dışı olduğu iddia edilen her türlü faaliyeti soruşturmak üzere emniyet kurumlarıyla tam olarak iş birliği yapacağız.

Hizmetlerin Kullanılabilirliği

Corteva Agriscience™'ın dünyadaki belirli bölgelere Hizmet sunan birkaç web sitesi vardır. Bir bölgede sunulan Hizmetler, uygunluk, yerel veya bölgesel yasalar, hukuki statü, gönderim ve diğer durumlar nedeniyle diğer bölgelerdeki Hizmetlerden farklılık gösterebilir. Corteva Agriscience™ bir bölgedeki kullanıcının farklı bir bölgede Hizmetleri alabileceğine dair hiçbir şekilde teminat veya beyan vermez ve Corteva Agriscience™ şayet bir kullanıcı farklı bir bölgedeki bir Site üzerinden sunulan Hizmetleri sipariş etmeye çalışırsa bu kullanıcının siparişini iptal edebilir ya da kullanıcıyı kendi bölgesinin Sitesine yönlendirebilir.

Corteva Agriscience™'ın Siteler üzerinde yayınladığı bilgiler, bölgenizde açıklanmamış veya uygun olmayan ürünlere, programlara ve hizmetlere yapılan referansları ya da çapraz referansları içerebilir. Bu referanslar, şirketin bu ürünleri, programları veya hizmetleri sizin bölgenizde duyurmayı amaçladığı anlamına gelmez. Size sunulmuş olabilecek ürünler, programlar ve hizmetler hakkında bilgi almak için yerel Corteva Agriscience™ irtibat görevlisine danışın.

Bağlantılar

Bu Site, üçüncü taraf web siteleri, uygulamalar veya reklamlar gibi üçüncü taraf hizmetlerine bağlantılar içerebilir (“Üçüncü Taraf Bağlantıları”). Böyle bir bağlantıya tıkladığınızda, Siteden çıktığınız konusunda sizi uyarmayız.  Corteva Agriscience™ Üçüncü Taraf Bağlantılarını kontrol etmez ve bunlardan sorun değildir.  Bu Üçüncü Taraf Bağlantılarını yalnızca kolaylık olarak sunarız ve bunlarla ya da bu tür bağlantılar yoluyla erişilebilecek herhangi bir içerik, ürün ya da hizmetle ilgili herhangi bir inceleme yapmaz, onaylamaz, izlemez, yetki vermez, garanti vermez ya da beyanda bulunmayız.  Üçüncü Taraf Bağlantılarını kullanımınız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Üçüncü Taraf Web Sitelerinden Corteva'ya

Sitelerden birine bağlantı vermeniz durumunda geçerli tüm yasalara uymanız gerekir.  Corteva Sitesine bağlantı veren bir site:

 • Sitedeki herhangi bir sayfa veya materyalin etrafında çerçeveler veya kenarlık ortamları oluşturamaz veya Sitedeki herhangi bir içeriğin görsel sunumunu veya görünümünü değiştiren başka teknikler kullanamaz;
 • Corteva Agriscience™ ürün veya hizmetlerinin rakip ürün veya hizmetlerle karşılaştırmasını oluşturamaz;
 • bu web sitesindeki veya Corteva Agriscience™ logosu veya ticari markasındaki hiçbir materyali çoğaltamaz;
 • Corteva Agriscience™ ile bir ilişkiyi yanlış tanıtamaz;
 • Corteva Agriscience™'ın, bağlantı veren tarafa, bağlantı veren tarafın web sitesine veya bağlantı veren tarafın hizmetine veya ürünlerine herhangi bir şekilde onay verdiği anlamına gelmez;
 • Corteva Agriscience™ ile ilgili yanlış veya yanıltıcı izlenimler göstermeyebilir veya Corteva Agriscience™ adı ve ticari markalarıyla ilişkili hüsnüniyete zarar veremez;
 • istismar edici, tehdit edici, taciz edici, küfür ya da saldırgan, aşırı şiddet içeren ya da yürürlükteki bir yasayı ihlal eden veya başkalarını bu yönde teşvik eden nitelikte bir içerik içeremez ve
 • müstehcen, pornografik ya da cinsel içerikli olduğu anlaşılabilecek hiçbir içerik bulunduramaz.

Corteva Agriscience™ istediği zaman tamamen kendi takdirine bağlı olarak Sitelerine bağlantı verme iznini feshedebilir. Böyle bir durumda bağlantı veren taraf, Sitelere verilen tüm bağlantıları derhal kaldırmayı kabul eder.

Garanti Sorumluluk Redleri ve Yükümlülüğün Sınırlandırılması

Bu Siteyi kullanmanızla ilgili tüm riskler size aittir. Bu Site, Sitedeki malzemelerin kalitesini etkileyebilecek yanlışlıklar veya hataları içerebilir. Materyaller Corteva Agriscience™ tarafından tamamen veya kısmen bağımsız olarak doğrulanmamıştır.  Corteva Agriscience™ materyallerin doğruluğunu veya zamanında olmasını garanti etmez.  Corteva Agriscience™, Corteva Agriscience™ veya üçüncü taraflarca sağlanan materyallerdeki hatalar veya eksiklikler nedeniyle yükümlülüğe sahip değildir.

BU SİTE, HİÇBİR GARANTİ VERİLMEDEN SİZE "OLDUĞU GİBİ" VE "MEVCUT HALİYLE" SUNULMUŞTUR. CORTEVA AGRISCIENCE™ KENDİLERİ ADINA VE BU WEB SİTESİNE MATERYAL, HİZMET VEYA İÇERİK SAĞLAYAN ÜÇÜNCÜ BİR TARAF ADINA, SİTEDE BULUNAN MATERYALLERİN, BİLGİLERİN, ÜRÜNLERİN YA DA HİZMETLERİN KALİTESİ, UYGUNLUĞU, DOĞRULUĞU, GERÇEKLİĞİ YA DA BÜTÜNLÜĞÜ İLE İLGİLİ HİÇBİR ŞEKİLDE BEYANDA YA DA TAAHHÜTTE BULUNMAZ. SATIŞA UYGUNLUK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK YA DA ÜÇÜNCÜ TARAFLARIN HAKLARINI İHLAL ETMEME GİBİ ÖRTÜLÜ GARANTİLER DAHİL OLMAK ÜZERE AÇIK, ÖRTÜLÜ, MEŞRU HER TÜRLÜ KOŞULLARDAN, BEYANLARDAN VE GARANTİLERDEN BURADA FERAGAT EDİLİR. CORTEVA AGRISCIENCE™ , CORTEVA AGRISCIENCE™  DAHA ÖNCEDEN ZARAR VE ZİYAN OLASILIĞINDAN HABERDAR EDİLMİŞ OLSA BİLE SİTEYİ KULLANMANIZLA VEYA KULLANAMAMANIZLA İLGİLİ OLANLAR DAHİL OLMAK ÜZERE BU HİZMETLERDEN DOĞAN YA DA BU SİTEYLE BAĞLANTILI HER TÜRLÜ DOĞRUDAN, DOLAYLI, ARIZİ, ÖZEL, SONUÇLARI OLAN YA DA CEZAİ HASARLARA KARŞI SİZE KARŞI YA DA ÜÇÜNCÜ BİR TARAFA KARŞI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU OLMAYACAKTIR.

AB vatandaşları için istisna: AVRUPA BİRLİĞİ VATANDAŞIYSANIZ CORTEVA AGRISCIENCE™, İHMALDEN KAYNAKLI ÖLÜM VEYA YARALANMALARLA İLGİLİ SORUMLULUĞU MUAF TUTMAZ YA DA SINIRLANDIRMAZ.

Yerel Yasalar; İhracat Denetimi

Corteva Agriscience™ ile birlikte bu Siteyi Amerika Birleşik Devletleri'nden kontrol eder ve işletir. Bu Sitede yer alan materyaller ve Hizmetler, tüm yönlerden Amerika Birleşik Devletleri'nin yasalarına ve yönetmeliklerine tabidir ve muhtelif zamanlarda ABD İhracat Denetimi Yönetmelikleri ve ABD Ticaret Bakanlığı, Dış Ticaret İdaresi veya İhracat Lisanslama Dairesinin yayınladığı her türlü müteakip mevzuat ve yönetmelikler dahil olmak üzere yurt dışında teknoloji ve ürün lisansına tabidir. Bu materyallerin Amerika Birleşik Devletleri yasalarına aykırı şekilde saptırılması yasaktır. Sitenin kullanımıyla elde edilen materyaller veya bilgiler, yasaklanmış veya ambargo uygulanmış ülkelere veya bunların vatandaşları için doğrudan veya dolaylı olarak alınamaz, gönderilemez, devredilemez ya da yeniden ihraç edilemez veya bunlar, Amerika Birleşik Devletleri Hükümetinin bu doğrultudaki açıkça izni olmadığı sürece nükleer faaliyetler, kimyasal ya da biyolojik silahlar veya füze projeleri için kullanılamaz. Tüm Amerika Birleşik Devletleri ihracat yasalarına harfiyen uyacaksınız ve gereken durumlarda ihracat ya da yeniden ihracat için lisans alma sorumluluğunu tek başınıza üstleneceksiniz.

Bu Siteyi Amerika Birleşik Devletleri'nin dışından kullanıyorsanız yerel ihracat ve ithalat yönetmelikleri dahil olmak üzere geçerli yerel yasalara da uymaktan sorumlusunuz.

İstenmemiş Fikirler ve Geribildirimler

Corteva Agriscience'ın ürünlerinin, hizmetlerinin, teknolojilerinin, tanıtımlarının, pazarlama stratejilerinin veya içeriğinin Corteva'ya sunulan fikirlere veya önerilere benzemesi durumunda ortaya çıkabilecek yanlış anlaşılmaları veya anlaşmazlıkları önlemek için, istenmedikçe Corteva Agriscience™'a ürün veya ürün geliştirmeleri, süreçleri, pazarlama stratejileri veya ürün adları (bundan böyle "gönderimler" olarak anılacaktır), fikirler, işler, materyaller, teklifler sunmamanızı rica ediyoruz.  Bununla birlikte, gönderilerinizi bize göndermeyi seçerseniz, aşağıdaki koşullar bu gönderiler için geçerli olacaktır:

 • Corteva Agriscience™ ve bağlı kuruluşları, gönderimi gizli tutma veya gizli bir şekilde alma yükümlülüğü altında değildir;
 • Corteva Agriscience™ ve bağlı kuruluşlarının, gönderileri gözden geçirme ya da gönderene cevap verme yükümlülüğü bulunmayacaktır;
 • Gönderimde bulunarak, Corteva Agriscience™'a size herhangi bir tazminat ödemeden gönderim ile ilgili tüm hak, unvan ve menfaat ile tüm ilgili tüm fikri mülkiyet haklarını tahsis edersiniz;
 • Gönderimi yapma konusunda yetkili olduğunuza ve gönderimin, mevcut ya da eski bir işverene veya başka bir tarafa karşı olan yükümlülüğünüzü ihlal etmediğine dair taahhütte bulunursunuz.

Ancak Corteva Agriscience mevcut ürünleri ve işleri hakkında görüşlerinizi memnuniyetle karşılar.  İletişim bilgilerini https://www.corteva.com.tr/iletisim.html adresinde veya Sitedeki Bize Ulaşın bağlantısında bulabilirsiniz. Sağladığınız tüm yorumlar gizliliğe tabi değildir ve Corteva Agriscience™ bunları kısıtlama olmaksızın kullanabilir.

Alternatif Uyuşmazlık Çözümü

Bir anlaşmazlık durumunda, taraflar mümkün olduğunca makul veya makul bir şekilde dava açmaktan kaçınmayı ve ilk önce Amerikan Tahkim Derneği tarafından Ticari Tahkim Kurallarına uygun olarak uygulanan arabuluculuk ve tahkim gibi alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemlerini aramayı ve kullanmayı kabul eder.  Tahkim yeri Wilmington, Delaware olacaktır ve hakemler tarafından verilen hükme ilişkin yargı yetkisi bulunan herhangi bir mahkemeye gidilebilir.  Hizmetlerin kullanımıyla ilgili sınırlı lisansların kullanımına ilişkin veya bunlarla ilgili veya aşağıda belirtilen Corteva Taraflarının Fikri Mülkiyet Haklarına ilişkin veya Hizmetlerle ilgili ödeme yapmayan Hizmet kullanıcılarının kullanımına ilişkin anlaşmazlıklar bu bölüme tabi değildir.  Devlet yasaları tarafından aksi belirtilmedikçe, taraflar mahkemeye yalnızca makul bir süre sonra alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemlerinin başarısızlığı durumunda başvurabilirler.

Geçerli Yasa ve Mekan

Yerel yasanın zorunlu olarak uygulanması hariç olmak üzere bu Koşullarla ilgili her türlü fiil, herhangi bir bölgedeki yasa hükümlerinin seçilmesine ya da çatışmasına bakılmaksızın Amerika Birleşik Devletleri, Delaware Eyaleti'nin yasalarına tabi olacaktır. Bu Koşullardan ve/veya Sitenin kullanımından kaynaklanan veya bunlarla ilgili her türlü ihtilafın çözümünde Delaware Eyaleti'nde bulunan mahkemelerin yargı yetkisine tabi olmayı kabul etmektesiniz.

İzin Verilmeyen Eylemler

Bu Siteye yapılan gönderimler ya da bu sitede yer alan materyallerin izinsiz kullanımı, telif hakkı yasalarını, ticari marka yasalarını, gizlilik ve alenilik yasalarını, belirli iletişim kanunlarını ve yönetmeliklerini ve diğer ilgili yasaları ve yönetmelikleri ihlal edebilir. Kullanıcı adınızı ve/veya parolanızı kullanan herhangi bir kişinin eylemlerinden veya eylemlerinizden tek başınıza siz sorumlusunuz.

Tazminat

Corteva Agriscience™'ı, üst şirketlerini, yan kuruluşlarını ve bağlı şirketlerini ve her birinin memurlarını, müdürlerini, çalışanlarını, acentelerini, temsilcilerini, ortaklarını ve lisans verenlerini (toplu olarak ("Corteva Tarafları") avukatlık ücretleri ve savunma masrafları da dahil olmak üzere, şu maddelerle ilgili olarak, bunlardan kaçınmak amacıyla yapılan her türlü tazminat talepleri karşısında masun tutacağınızı ve herhangi bir şekilde tazmin edeceğinizi kabul edersiniz: (a) İçerikleriniz; (b) Hizmetleri kötüye kullanmanız; (c) bu Şartları ihlal etmeniz; veya (d) Siteyi veya Hizmetleri kullanımınız veya Sitenizi ya da hizmetleri kullanıcı adınızı ve/veya parolanızı kullanan herhangi bir kişi tarafından kullanımı ile ilgili herhangi bir yasa veya düzenlemenin veya herhangi bir üçüncü tarafın haklarının ihlal edilmesi. (gönderimlerinizin gönderim alanlarına katılmanız dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere).  Corteva Agriscience™, tasarrufu kendine ait olmak üzere, herhangi bir konunun, tarafınızdan tazmin edilmeye tabi olarak, münhasır savunmasını ve kontrolünü üstlenme hakkını saklı tutar, bu durumda, mevcut herhangi bir savunmada Corteva ile tam olarak işbirliği yaparsınız. Bu hüküm, herhangi bir Corteva Tarafını, söz konusu tarafça veya herhangi bir maddi gerçeğin ihmali, sahtekarlığı, aldatma, yanlış söz verme, yanlış beyan veya gizlenme, ihmal, hile veya aldatma nedeniyle herhangi bir kayıtsız ticari uygulama nedeniyle tazmin etmenizi gerektirmez. Bu bölümdeki hükümlerin Hesabınızın, bu Sözleşmenin veya Hizmetlere erişiminizin feshinden sonra da geçerli olacağını kabul edersiniz.

Elektronik İletişimler

Sizinle Corteva Agriscience™ arasındaki iletişimler, Hizmetleri ziyaret etmeniz veya Corteva'ya e-posta göndermeniz ya da Corteva'nın Hizmetler ile ilgili bildirimler yayınlaması veya sizinle e-posta yoluyla iletişim kurması için elektronik araçlardan yararlanır. Sözleşme amaçları doğrultusunda, (1) Corteva Agriscience™'dan elektronik biçimde iletişim almayı kabul etmiş sayılırsınız; ve (2) Corteva'nın size elektronik olarak sağladığı tüm şart ve koşulların, sözleşmelerin, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişim ile belgelerin elektronik olarak verilmiş olması durumunda, bu tür iletişim veya belgelerin "yazılı" olarak verilmiş olması durumunda aynı yasal etkiye sahip olacağını kabul edersiniz.

Tüm Sözleşme

Bu Sözleşme, tarafların konuyla ilgili olarak nihai, eksiksiz ve münhasır sözleşmesidir ve bu konu ile ilgili olarak taraflar arasındaki önceki tüm tartışmaların yerine geçer ve bunları birleştirir.