Tarımda innovasyonu güçlendirmek

Imagem gen�rica

Dünyanın ihtiyaç duyduğu gıdayı üretebilmek için inovasyon

Yarının zorluklarını öngörürken, çiftçinin bugünkü ihtiyaçlarını çözmek için inovasyon yaparız. İnovasyonla, dünyanın ihtiyacı olan gıdayı çiftçilerimizin üretebilmesine yardımcı oluruz. 

yakından ayçiçeği

İnovasyon hiç bu kadar önemli olmamıştı

Gıda en temel ihtiyaçtır ve ekonomik gelişmenin itici gücüdür. Dünya nüfusunun hızla artmasına rağmen, gıda kaynaklarımız aynı hızla artmamaktadır. Bizim çözümümüz ise inovasyondur.

laura higgins

Tarımın geleceği

Umarım bilime ilgisi olan öğrenciler kariyer olarak tarımı ve tarımsal Ar&Ge’ yi değerlendirirler çünkü hepimizin sağlıklı, güvenli ve yeterli gıdaya kavuşmasını garantiye almaktan daha önemli ne olabilir? En iyi ve en parlak öğrencilerin, gelecek nesiller için yaptığımız inovasyonlara, ve çözümlere katılmalarına ihtiyacımız var.

Bizi Farklı Kılan Nedir?

Corteva AgriScience, DuPont Bitki Koruma, Dow AgroSciences ve Pioneer'ın güçlü yanlarını bir araya getiren zengin bir inovasyon geleneği üzerine kurulmuştur. Çiftçilerin en zorlu mücadelelerine tüm platformlarımızı bir araya getirerek entegre çözümler sunarız. İş birliğinin gücüne inanır, farklı kaynaklardan fikirler alır, dünya çapındaki üniversiteler ve sivil toplum örgütleri ile birlikte çalışırız.

Üreticileri ve Tüketicileri Anlamak

İhtiyaçlarını anlamak için çiftçileri dinler, bilim ile entegre çözümler üreterek bu ihtiyaçları karşılamaya çalışırız. Sorumlu tarımın bir şampiyonu olarak, tüketicilerin endişelerini dinleriz ve ürünlerimizin arkasındaki bilim ve yönetim anlayışını anlamalarına yardımcı oluruz.

Entegre çözümler sunuyoruz

Açık inovasyon  gibi inisiyatiflerle, dünya çapında sivil toplum örgütleriyle ve üniversitelerle birlikte çalışarak, hem içerde hem dışarda geniş ve farklı kaynaklardan fikirleri alarak, çözümün tüm parçalarının nasıl birlikte çalıştığına dair esasların yeniden tanımlanmasına odaklanıyoruz.

bilim kadını bitkileri inceliyor

İnovasyon bir seçenek değil gerekliliktir.

-Jim Collins

Corteva Agriscience, the agriculture division of DowDuPont, COO

İş birliği ve Fikir Liderliği

Corteva, küresel bilim topluluğu olarak iş birliği yaparsak gerçekten inovatif işler başarabileceğimize inanır. Pioneer’ın açık inovasyon platformu ile dünya çapındaki fikir liderleri birlikte çalışarak çığır açan ve sürdürülebilir tarımsal çözümler üretiyorlar.

Açık İnovasyon