Corteva Sürdürülebilirlik Hedefleri Raporu

Sürdürülebilirlik Hedeflerimize Yaklaşımımız

Corteva Agriscience'da sürdürülebilirlik yoluyla yaşamları birlikte zenginleştirmek için 14 iddialı hedef belirledik. Bir şirket olarak ve ortaklarımızla birlikte bu hedeflere nasıl ulaştığımız ve ilerleme kaydettiğimiz taahhüdümüzü yansıtmaktadır – gelecek için buradayız. Yaklaşımımız sürdürülebilirlik için en iyi uygulamalar ve küresel çerçeveler üzerine inşa edilmiştir.

Yolculuğumuzu başından itibaren paylaşacağız.

Önemlilik değerlendirmemiz ile üreticiler, arazi, topluluklarımız ve operasyonlarımız için en önemli konuları nasıl belirlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Hedeflerimizi geliştirirken paydaşlarımızın önemli rolünü keşfedin.

Önemlilik Değerlendirmesi

Ortak bir çaba ile en büyük etkiye sahip olabileceğimiz odak noktalarını belirledik. Önemlilik değerlendirmesi geliştirme sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla bilgi edin

Paydaşlarla Etkileşim

Paydaşlarla ilişki kurmak, hedefleri nasıl geliştirdiğimizin ve kendimizi nasıl sorumlu tuttuğumuzun ve hedeflerimizde nasıl ilerleme kaydettiğimizin kritik bir parçasıdır. Paydaşlarımızın nasıl sürdürülebilirlik yoluyla yaşamları zenginleştirmemizin önemli bir parçası olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin.

“Paydaşlarımızın ihtiyaçlarını ve çıkarlarını anlamak stratejimiz, öncelikleri belirlememiz ve en olumlu etkiye sahip olabileceğimiz faaliyetleri hedefleyebilmemiz için çok önemli. İlerlemeyi izlediğimiz ve raporladığımız için aynı derecede önemli olacak. ”

- Anne Alonzo, Corteva Agriscience Sürdürülebilirlikten Sorumlu Başkan