vietnam pirinç tarlası

Başarıyı Üretmek

Küresel kimliğimizi, derin bilgimizi ve kapsamlı kaynaklarımızı tarlaları geliştirmek ve dünyayı daha iyi bir hale getirmek için kullanıyoruz.

Tarıma adanmış

Corteva Agriscience™, DowDuPont™’un tarım bölümü, tamamen tarıma adanmış büyük bir tarım şirketidir. DuPont Pioneer, DuPont Bitki Koruma ve Dow AgroSciences şirketlerinin güçlerinin birleşmesiyle, tarım alanındaki en iyileri ve iki yüzyıldır devam eden bilimsel başarılarla gelen tecrübeyi biraraya getirdik.

marul tarlasında çalışanlar

Amacımız

Üreticilerin ve tüketicilerin hayatlarını zenginleştirmek, gelecek nesiller için ilerlemeyi sağlamaktır.

Temel Değerlerimiz

Üreticilerin ve tüketicilerin hayatlarını zenginleştirmek, gelecek nesiller için ilerlemeyi sağlamak amacı ve inancıyla hareket ederiz.

Yaşamları Zenginleştir

Yaşamları ve yeryüzünü zenginleştirmeyi taahhüt ederiz. Lider olarak, topluma fayda sağlamak için doğrudan menfaatimizin ötesine geçen bir amaç peşinde olmalıyız.

Dik Dur

Biz lideriz ve cesurca hareket ederiz. Endüstriyi tehdit eden zorluklarla kendi sorunlarımız gibi mücadele ederiz ve tarımın ilerleyip geliştiğinden emin olmak için çalışırız.

Meraklı Ol

Ara vermeden yenilikler yaratırız. Şimdi ve gelecekte yüksek kalitede bol gıda sunacak çözümler üretmek için yenilik hızımızı artırmalıyız.

Birlikte İnşa Et

Birlikte çalışarak üretiriz. Bir şirket kurup ortak bir değer yaratarak gıda sisteminin her köşesine ulaşmak amacıyla çeşitliliği ve işbirliğini benimseriz.

Doğru Ol

Her zaman doğru olanı yaparız. İşimizi yüksek etik standartlarında güvenli ve şeffaf bir şekilde yürütürüz.