mısır tarlası

DowDuPontTM Hakkında

Tarımda, gelişmiş materyallerde ve özel ürünlerde inovasyon lideri

Birleşmemiz

DowDuPont, Tarım, gelişmiş materyaller ve özel ürünlerde sektör lideri konumunda olan iki yenilikçi bilim odaklı şirketin Dow ve DuPont’un, birbirini tamamlayan portfolyolarını bir araya getiriyor.

bitki ve el yakından

Bölünmemiz

Kuracağımız üç bağımsız şirket ile Dow ve DuPont’un birbirini tamamlayan portfolyolarını, kaynaklarını ve yeteneklerini birleştirmeyi amaçlıyoruz. Bu üç şirket kendi alanlarında inovasyon lideri olmak, müşteri için daha iyi çözümler bulmak ve topluma daha iyi hizmet etmek konusunda öncüllerinden daha iyi bir pozisyonda olacaklar.

akıllı telefon ve bitkiler

Gelecek Fırsatlar

Kolektif mirasımız etkileyici, ancak DowDuPont’un gerçek potansiyeli büyük fırsatlar yaratabilecek ve sektörüne önemli katkıları olacak üç bağımsız şirket kurmasında gizli.

bitki araştırma sera

Tarım, Gelişmiş Materyaller ve Özel Ürünler

Planlanan bölünme tamamlandıktan sonra kurulacak üç şirket, fark yaratan ürün ve çözümler sunan dünya standartlarında mühendislik yetenekleriyle pazar odaklı araştırma ve geliştirmeye bağlı kalmaya devam edeceklerdir.

akan su kuş bakışı

Sürdürülebilirliği sürdürmeye kararlı

Kurulacak üç şirket de sürdürülebilirliği sürdürmeye olan kararlılığından vazgeçmeyecek. Dünyanın yüzleştiği zorlukları bilim ve inovasyon ile aşacak. İş güvenliğinde en iyi olma kültürünü koruyacak.

Daha Fazlası